Wilson Combat TR223RCIG16FT8 Match Grade 223Wylde 16″ Bead Blasted Stainless Steel Barrel
7 in stock
Compare
SKU: TSW|182122 Category: Tag: Brand:
Description
Additional information
UPC
Manufacturer
Wilson Combat
Manufacturer Part Number
TR223RCIG16FT8
Length
16"
Model
Match Grade
Rate of Twist
1:8"